Puff Bar Ne Kadar Kullanılır ? Puff Bar Zararlı mı ? Puff bar Nikotin İçerir mi?

1 yıl önce

Puff Bar Ne Kadar Kullanılır ? Puff Bar Zararlı mı ? Puff bar Nikotin İçerir mi?Puff barlar, son birkaç yılda popülaritesini artırmaya devam etti. Vaping endüstrisindeki en uygun ve kullanımı kolay cihazlardan biridir. Hayattaki çoğu şeyde olduğu gibi bu cihazların da olumlu ve olumsuz yönleri var. Genel olarak, bu cihazlar, kullanıcı dostu tasarımları nedeniyle vaping dünyasına mükemmel bir geçiş sağlar. Bununla birlikte, daha deneyimli gazeteler, bu cihazları kompakt ve kullanışlı olduklarından, etkinlikler veya festivaller için mükemmel olduklarından, yanlış yere yerleştirilirse veya kırılırsa bankayı kırmayacakları için takdir ederler.

Puff bar cihazı nedir?

Tek kullanımlık buharlar, insanları sorunsuz, basit bir cihazla vaping dünyasına tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu cihazlar, birkaç nedenden dolayı yeni kağıtlar arasında inanılmaz derecede popüler:
  • Çekme aktivasyonu: Lezzetinize erişmek için tek yapmanız gereken nefes almak. Düğme yok, çakmak yok, ekran yok.
  • Uygun maliyetli: Bu kitler ekonomiktir, bir paket sigara almaya kıyasla çok daha uygun maliyetlidir!
  • Pil yok: Pil yok, şarj yok! Cihazınız kullanım ömrünün sonuna geldiğinde, güvenli bir şekilde atın ve yenisiyle değiştirin.
  • Yüzlerce lezzet: Favorinizi bulabilmeniz veya yeni fırsatları keşfetmeye devam edebilmeniz için aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce marka ve lezzet var, sevdiğiniz bir lezzeti mutlaka bulacaksınız!
Bu kitler, siz vape yaparken herhangi bir dikkat veya bakıma ihtiyaç duymadıkları için pratik olarak hiçbir deneyim ve çaba gerektirmez.
Tek kullanımlık bir cihaz kompakttır ve avucunuza, cebinize veya çantanıza rahatça sığar. Her cihaz, fiyatın çok altında bir paket 20 sigaradan daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Cihazların puf sayıları markaya göre değişir, ancak çoğu, cihazın değiştirilmesi gerekmeden önce yaklaşık 500/600 sağlayacaktır.
Tek kullanımlık kitler e-sıvı ile önceden doldurulmuş olarak gelir ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olacak şekilde tam şarjlı olarak gelir. Cihazınız boşaldığında buhar üretmeyi durduracaktır, bu da yeni bir cihaz satın alma zamanının geldiği anlamına gelir.

Puff bar Almalı mıyım?

Tek kullanımlık vape kitleri genellikle sigarayı bırakmak isteyen kişilere yöneliktir. Bu onların dostu tasarımına ve rahatlığına bağlıdır. Ayrıca geleneksel bir sigarayı taklit eder, bu nedenle geçişi biraz daha kolaylaştırır. Tek kullanımlık buharlar ağızdan akciğere (MTL) bir vaping deneyimi sağlar; sigara içenlerin kullandığı yöntemin aynısı.
Deneyimli bir vaper iseniz ve doğrudan akciğere bir sub-ohm teneffüs etmeyi tercih ediyorsanız, tek kullanımlık ürünler muhtemelen vaping tarzınıza uymaz.

Puff bar Nikotin İçerir mi?

Tek kullanımlık vape kitleri nikotin içerir. Tek kullanımlık ürünlerdeki en popüler nikotin gücü 20 mg’dır. Daha düşük vape gücü sunan sınırlı sayıda marka vardır. Doğru gücü bulmak, önceki sigara içme deneyiminize ve kişisel tercihinize bağlıdır.

Puff bar Ne Kadar Sürer?

Bu cihazlar size lezzet dolu bir gün yaşatmak için tasarlanmıştır. Tek kullanımlık bir cihazın ömrü tamamen bireysel kullanıcıya bağlıdır. Çok sigara içiyorsanız, tek kullanımlık kitinizin ara sıra vaping yapan biri kadar uzun süre dayanmadığını görebilirsiniz.
Çoğu tek kullanımlık size bir nefes sayısı sağlayacaktır. Bu, cihazınızın kullanım ömrünün bir göstergesidir, dolayısıyla daha yüksek nefes sayısına sahip tek kullanımlık ürünler genellikle daha uzun süre dayanır. Vaping tarzınızı öğrenene kadar, beklediğinizden daha hızlı bir şekilde aromanız biterse diye, tek kullanımlık yedek bir yedek taşımak her zaman iyi bir fikirdir.

En İyi Puff Bar Nedir?

Tek kullanımlık vape pazarı yıllar içinde genişlemeye devam etti ve aralarından seçim yapabileceğiniz kelimenin tam anlamıyla yüzlerce lezzet var. Favorilerimizden bazılarını aşağıya ekledik:

Vozol Star 6000 puff bar
Elf Bar 2000 Puff bar
Veiik Squat Puff Bar


Puff Bar Zararlı mı ?

Hayattaki çoğu şeyin artıları ve eksileri vardır ve tek kullanımlık vape kalemler istisna değildir. Puff bar tek kullanımlık cihazlardır ve bu kitlerin çevremiz için en iyisi olmadığının farkındayız. Bu kitlerin rahatlığından ortaya çıkacak çok fazla atık var. Bununla birlikte, tek kullanımlık vape cihazlarının üreticileri, vaping endüstrisinin daha sürdürülebilir bir çalışma şekline geçmesini sağlamak için sürekli olarak daha çevre dostu bir çözüm yaratmaya çalışıyor. Özet geçmek gerekirse yapılan araştırmalar ve kendi kullanımım hakkında bilgi vermek isterim sizlere çünkü 1 dal sigaranın zararını 100 puff bar ile kıyaslamak gerektiğine inanıyorum ve böylecek bu tartışmanın bile yapılması gerektiğini düşünmüyorum.