VooPoo Argus P1 pod sistem incelemesi

1 yıl önce

VooPoo Argus P1 pod sistem incelemesi

ARGUS P1'in aerodinamik eğrisi, sağlam çinko alaşımı ile mümkün olmuştur Doğal hassas kavrama hissini yaratmak için gövde, spor arabaların yumuşaklığını yakalamak için yumuşak açılarla tasarlanmıştır. Şık işçilik, stilinizi 5 farklı kaplama ile çoğaltır. Siberpunk estetiğiyle birleşen Mornderlizm, nefes alamamanızı sağlıyor. Son teknoloji ürünü bir pod sistemi !

Hızlı şarj hızı başka bir avantajdır. 15W PD hızlı şarj. 12 dakikada şarj edin ve kapsülünüz toplam pilinin en az %80'ini dolduracaktır 18 dakikada şarj %100 tamamlanır, bu da piyasadaki çoğu pod sistemine kıyasla oldukça verimlidir.

Bir de GEN var. AI 1.2 CHIP , dışarıdan da görebileceğiniz gibi içeride. Şişmenizi algılar ve çıkışı ayarlar.GENE. AI 1.2 Chip, her nefesi otomatik olarak algılayarak eşleştirme güçlerini ayarlar Enerjiden tasarruf etmek ve pil ömrünü korumak için şişirme basıncınızla çıkışı artırır ve azaltır .

 

Yan hava ayarı, hava akışını sıkıdan gevşeke değiştirmek için kolaydır. ITO atomizasyon teknolojisinden enfes lezzet. Voopoo'nun dahiyane ITO atomizasyon teknolojisi ile donatılan Augus P1, size keyifli bir MTL deneyimi sunuyor.

Tek dezavantajı yeniden doldurma tasarımıdır . Kutu modlara kıyasla zaten yeterince uygun ve sızdırmaz olmasına rağmen, tek kullanımlık cihazları daha sık kullanan yazar, bölmeyi kendisinin doldurmasını biraz yorucu hissediyor. Bunun dışında başka olumsuzluk yok.

Ayrıca cihazı boynunuza takmanıza olanak tanıyan bir kordon bulunmaktadır. Sadece uygun değil, aynı zamanda havalı görünüyor. Argus P1'i kolye olarak almak harika bir fikir.

 

VOOPOO Argus P1 spesifikasyonları/ parametreleri

Malzeme: Çinko Alaşımı / PC

Boyutlar: 74,6 x 46,7 x 17,4 mm

Aktivasyon: Otomatik çizim

Kapsül kapasitesi: 2ml (standart sürüm) / 2ml (AB sürümü)

Pod direnci: 0.7ohm / 1.2ohm

Direnç aralığı: 0,5 – 3,0ohm

Güç aralığı: 5-20W

Pil kapasitesi: 800mAh

Çıkış gerilimi: 3,2 – 4,2V

PD hızlı şarj: 5V/3A – 9V/1,5A – 12V/1,2A – 15V/1A

Normal şarj: 5V/2A

ARGUS P1, bir pod sistemi olarak hemen hemen her açıdan mükemmeldir. Fütüristik bir mekanik tarzda tasarlanan ARGUS P1, bir sanat eseri ve koleksiyon için bir bölmedir. PD hızlı şarj, şarj süresini %0'dan %100'e 18 dakikaya kısaltır. GEN. AI 1.2 Chip, her nefesi otomatik olarak algılayarak eşleştirme güçlerini ayarlar. Ayrıca, ITO atomizasyon teknolojisi size en üst düzeyde tat ve aroma keyfi sunar. Bu bölme sistemi, endüstrinin başka bir zirvesine ulaştı.

 

VOOPOO Argus P1 pod kiti nereden alınır ? VOOPOO Argus P1 Yedek kartuş nereden alınır ?